Damsekretär rokokostil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, undertill med låda, utsvängda ben, svarvat benkryss, höjd ca 115, 40x71 cm, nyckel medföljer
Senare bemålad, kompletterad, slitage, torrsprickor
772364
2020-05-16