Damsekretär rokokostil

Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil
Damsekretär rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, undertill med låda, utsvängda ben, svarvat benkryss, höjd ca 115, 40x71 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad, kompletterad, slitage, torrsprickor

772364

2020-05-16