Pall 1950/60-tal

Pall 1950/60-tal
Pall 1950/60-tal
Pall 1950/60-tal
Pall 1950/60-tal
Pall 1950/60-tal
Pall 1950/60-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, 1950/60-tal, benställning i bok med kopplade ben, klädd med tyget "Anakreon", Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, längd 60, bredd 33, höjd 42 cm.

Något slitage. Senare tyg, tyg skarvat. Sits något nedsutten.

772367

2020-05-25