Pall 1950/60-tal
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, 1950/60-tal, benställning i bok med kopplade ben, klädd med tyget "Anakreon", Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, längd 60, bredd 33, höjd 42 cm.
Något slitage. Senare tyg, tyg skarvat. Sits något nedsutten.
772367
2020-05-25