SÄNGBORD, omkring 1900-talets mitt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, omkring 1900-talets mitt, teak och bok, tidningshylla samt två lådor med ovanliggande stenskiva, mässingsskodda ben, längd 56, bredd 33, höjd 53 cm.

Något slitage.

772369

2020-05-25