Curt Asker färgetsning

Curt Asker färgetsning
Curt Asker färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT ASKER (1930-2015): Komposition, signerad Curt Asker, numrerad 8/49, färgetsning, bladmått ca 65x93 cm

772374

2020-05-17