Bojan Kina 1800-tal

Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal
Bojan Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av dubbla lyckotecken och lotusslingor, höjd ca cm, medföljande ställ i snidat trä

Kuntoraportti

Smärre glasyrnagg, ett lock med invädig nagg

772377

Päivämäärä:

2020-05-16