Bojan Kina 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av dubbla lyckotecken och lotusslingor, höjd ca cm, medföljande ställ i snidat trä
Kuntoraportti
Smärre glasyrnagg, ett lock med invädig nagg
772377
Päivämäärä:
2020-05-16