Frans Pieter ter Meulen oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS PIETER Ter MEULEN (1843-1927): Herdeflicka, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 76x51 cm

Smuts, märken i bildytan

772379

2020-05-16