Barskåp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svängda ben, skulpterad dekor, patinerade beslag, inredning med spegelglas o belysning, höjd ca 154, 77x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, 2 hyllplan i glas saknas
772381
2020-05-16