Barskåp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svängda ben, skulpterad dekor, patinerade beslag, inredning med spegelglas o belysning, höjd ca 154, 77x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, 2 hyllplan i glas saknas

772381

2020-05-16