Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JETTE L RANNING (Danmark född 1954): Figurkomposition, signerad och daterad Jet-te L Ranning 09, numrerad provtryck I/III, bladmått 72x54 cm
772384
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här