Jette L Ranning färgetsning

Jette L Ranning färgetsning
Jette L Ranning färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JETTE L RANNING (Danmark född 1954): Figurkomposition, signerad och daterad Jet-te L Ranning 09, numrerad provtryck I/III, bladmått 72x54 cm

772384

2020-05-17