Sigge Bergström oljemålning

Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning
Sigge Bergström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGGE BERGSTRÖM (1880-1975): "Santos", signerad och daterad Sigge Bergström 1926, olja på pannå, ca 29x39 cm

772388

2020-05-16