Eleanor Stewart Wood

Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood
Eleanor Stewart Wood

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELEANOR STEWART WOOD (1876-1910): "The Hay Stack", signerad E. Stewart Wood, olja på duk, signerad, ca 26x35 cm

Krackelering, fläckar

772390

2020-05-16