Björn Wessman färglitografi

Björn Wessman färglitografi
Björn Wessman färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Aboriginal", signerad Björn Wessman, 25/35, färglitografi, bladmått 54x78 cm

772396

2020-05-17