378 - Bankett Gustaviansk

378 - Bankett Gustaviansk
378 - Bankett Gustaviansk
378 - Bankett Gustaviansk
378 - Bankett Gustaviansk
378 - Bankett Gustaviansk
378 - Bankett Gustaviansk

Såld för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANKETT, gustaviansk, förgyllt / bronserat lövträ med rika skärningar, stoppad sits med tagelklädsel, sent 1700-tal, höjd ca 69, sitthöjd 43m 60 x 42 cm

Åldersrelaterat slitage, sliten klädsel

772398

2020-08-21