Klubbat för:
9 800 SEK
3 000 SEK
BANKETT, gustaviansk, förgyllt / bronserat lövträ med rika skärningar, stoppad sits med tagelklädsel, sent 1700-tal, höjd ca 69, sitthöjd 43m 60 x 42 cm
Åldersrelaterat slitage, sliten klädsel
772398
2020-08-21