Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERRUSKOR samt kryddkar, 3 par, totalt 6 dlr, bestående av: 1-par sockerruskor märkta Wetzlar, Tyskland, 1-par kryddkar stämplade Mappin & Webb, 1 par kryddkar med svenska importstämplar, höjd på sockerruskor ca 14 cm, total vikt 235 g

Breuksslitage

772399

2020-05-17