Minako Masui färgetsning

Minako Masui färgetsning
Minako Masui färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Var är Alice II", signerad och numrerad Minako Masui AP I/V, färgetsning, bildyta ca 59x41 cm

772402

2020-05-17