Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Var är Alice I", signerad och numrerad Minako Masui AP I/V, färgetsning, bildyta ca 59x41 cm
772403
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här