379 - Stolar Phillippe Starck

379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck
379 - Stolar Phillippe Starck

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, Louis Ghost, formgivna 2004 av Phillippe Starck, gjutet polykarbonat, 2000-tal, Kartell Italien, höjd ca 93, sítthöjd 48 cm

Bruksslitage, repor

772405

2020-08-21