Lennart Aschenbrenner färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Figurkomposition, färgetsning, signerad, daterad -01 samt numrerad 27/48, bildmått 55,5x35,5 cm

772408

2020-05-17