Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Figurkomposition, färgetsning, signerad, daterad -01 samt numrerad 27/48, bildmått 55,5x35,5 cm
772408
2020-05-17