380 - Karmstol Louis XVI-stil

380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil
380 - Karmstol Louis XVI-stil

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, Louis XVI-stil, stomme i gråmålad bok, sits med spiralresårer, textilklädsel, 1900-tal, höjd ca 86, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, metallförstärkningar, senare klädsel

772409

2020-08-21