Cykel Svensk

Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk
Cykel Svensk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CYKEL, herrmodell, 28 tum, svensk tillverkning, ca 1940-tal, blå och vitlackerad, bakre torpedonav daterad 1940

Fungerar

772410

2020-05-18