382 - Salongsbord 1800-tal

382 - Salongsbord 1800-tal
382 - Salongsbord 1800-tal
382 - Salongsbord 1800-tal
382 - Salongsbord 1800-tal
382 - Salongsbord 1800-tal
382 - Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, empire, fanerat i mahogny m fl träslag, 2 lådor i sargen, 1800-tal, höjd ca 70, 170 x 70 cm

Bruksslitage

772417

2020-08-21