Ann Edholm färglitografi

Ann Edholm färglitografi
Ann Edholm färglitografi

Klubbat för:

9 800 SEK

2 500 SEK

ANN EDHOLM (född 1953): "Persona II", signerad och daterad Ann Edholm 2018, numrerad 1/35, färglitografi, bladmått 58x46 cm

772419

2020-05-17