Klubbat för:
9 800 SEK
2 500 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona II", signerad och daterad Ann Edholm 2018, numrerad 1/35, färglitografi, bladmått 58x46 cm
772419
2020-05-17