383 - Flygel Malmsjö
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MALMSJÖ, flygel, blanklackerat trä, bronserat gjutjärn, mässingstrissor, serienummer 24716, 1960-tal, höjd ca 101, 144 x 190 cm, löst notställ medföljer
Bruksslitage, något färgavslag, 1 tangent med dålig funktion / lagningsbehov
772421
2020-08-21