383 - Flygel Malmsjö

383 - Flygel Malmsjö
383 - Flygel Malmsjö
383 - Flygel Malmsjö
383 - Flygel Malmsjö

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MALMSJÖ, flygel, blanklackerat trä, bronserat gjutjärn, mässingstrissor, serienummer 24716, 1960-tal, höjd ca 101, 144 x 190 cm, löst notställ medföljer

Bruksslitage, något färgavslag, 1 tangent med dålig funktion / lagningsbehov

772421

2020-08-21