Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Persona I", signerad och daterad Ann Edholm 2018, numrerad 1/35, färglitografi, bladmått 58x46 cm
772422
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här