Ib Kofoed-Larsen Kandidaten soffa samt fåtölj
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
IB KOFOD-LARSEN, "Kandidaten", OPE Möbler, 1960-tal, 1 soffa samt 1 fåtölj, stomme i teak, löstagbara sitt och ryggplymåer, textilklädsel, bredd på soffa ca 190, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
772426
2020-05-18