Ib Kofoed-Larsen Kandidaten soffa samt fåtölj

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

IB KOFOD-LARSEN, "Kandidaten", OPE Möbler, 1960-tal, 1 soffa samt 1 fåtölj, stomme i teak, löstagbara sitt och ryggplymåer, textilklädsel, bredd på soffa ca 190, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

772426

2020-05-18