Bijouterier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BIJOUTERIER, 12 st, s.k sorgesmycken, delvis tidigt 1900-tal, 4 armband, ett par örhängen, halsband, 4 broscher, hänge med fotogömma, längd 4-66 cm
Bruksslitage, fotogömma samt en brosch med skada.
772427
2020-05-29