Bijouterier

Bijouterier
Bijouterier
Bijouterier
Bijouterier
Bijouterier
Bijouterier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BIJOUTERIER, 12 st, s.k sorgesmycken, delvis tidigt 1900-tal, 4 armband, ett par örhängen, halsband, 4 broscher, hänge med fotogömma, längd 4-66 cm

Bruksslitage, fotogömma samt en brosch med skada.

772427

2020-05-29