Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
LEKSAKSBILAR (2) bil med cementblandare, folkvagn, stämplad made in Japan, bemålad plåt och plast, cementbilens höjd ca 15,5m längd 32 cm
Slitage, nagg, sprickor
772430
2020-05-17