Leksaksbilar

Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar
Leksaksbilar

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

LEKSAKSBILAR (2) bil med cementblandare, folkvagn, stämplad made in Japan, bemålad plåt och plast, cementbilens höjd ca 15,5m längd 32 cm

Slitage, nagg, sprickor

772430

2020-05-17