Paul McDevitt etsning

Paul McDevitt etsning
Paul McDevitt etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL MCDEVITT (Storbritannien, född 1972): Figurkomposition, etsning, signerad och daterad 2009, numrerad 14/15, bildmått 24,5x20 cm

772434

2020-05-17