1780 - Skåp med uppsats

1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats
1780 - Skåp med uppsats

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP med uppsats, regency, betsad mahogny, överdel med dörrpar, underdel med skåp med jalusidörrar samt 2 lådor, England, 1800-tal, höjd ca 116, 46 x 42 cm

Bruksslitage, någon torrspricka

772436

2020-08-23