1780 - Skåp med uppsats
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP med uppsats, regency, betsad mahogny, överdel med dörrpar, underdel med skåp med jalusidörrar samt 2 lådor, England, 1800-tal, höjd ca 116, 46 x 42 cm
Bruksslitage, någon torrspricka
772436
2020-08-23