Soffa i chesterfieldmodell

Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell
Soffa i chesterfieldmodell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, chesterfieldmodell, omkring 1930/40-tal, cognacfärgat läder, djuphäftad dekor, lösa sittplymåer, bredd ca 195 cm

Bruksslitage, fläckar, patina, töjd samt delvis trasig sadelgjord

772439

2020-05-18