Soffa i chesterfieldmodell
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, chesterfieldmodell, omkring 1930/40-tal, cognacfärgat läder, djuphäftad dekor, lösa sittplymåer, bredd ca 195 cm
Bruksslitage, fläckar, patina, töjd samt delvis trasig sadelgjord
772439
2020-05-18