Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Khamseh, antik, 1800-talets andra hälft, mått ca 220x153 cm

Ställvis nednött, ålders- samt bruksrelaterat slitage, reparation samt ett hål på ca 1 cm

772445

2020-05-17