Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, kortsidorna med utdragbara skivor á 16 cm, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, 56 x 41 cm
Slitage, hårt renoverat
772455
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här