389 - Bord sengustaviansk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, kortsidorna med utdragbara skivor á 16 cm, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, 56 x 41 cm

Slitage, hårt renoverat

772455

2020-08-21