390 - Monterskåp tidigt 1900-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONTERSKÅP, väggmodell, bemålad mässing samt glas, tidigt 1900-tal, höjd ca 173, bredd 63 cm

Bruksslitage, senare skenor, konsoler samt belysning

772457

2020-08-21