Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall och glas, oval form, höjd ca 63, 63x47 cm
Bruksslitage, glas med repor
772459
2020-05-17