Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall och glas, oval form, höjd ca 63, 63x47 cm

Bruksslitage, glas med repor

772459

2020-05-17