Sminkbord 1960-tal

Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal
Sminkbord 1960-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SMINKBORD, 1960-tal, ek, inredd med lådor, bordsskiva i svart glas, överdel med vikbar spegel, bordshöjd 69 (122), 100x53,5 cm

Mindre ytrepor

772460

2020-05-17