Soffa 1800-tal

Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal
Soffa 1800-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, bemålad, skuren dekor, mönstrad klädsel, lös sittplymå, längd 198, sitthöjd 45 cm

Senare bemålning, renoverad och kompleterad, bruksslitage

772483

2020-05-17