Soffa 1800-tal
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, bemålad, skuren dekor, mönstrad klädsel, lös sittplymå, längd 198, sitthöjd 45 cm
Senare bemålning, renoverad och kompleterad, bruksslitage
772483
2020-05-17