Mona Huss Wallin gouache

Mona Huss Wallin gouache
Mona Huss Wallin gouache
Mona Huss Wallin gouache
Mona Huss Wallin gouache

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Landskapsmotiv, signerad och daterad Mona Huss W -74, gouache, 27x19 cm

Svensk konst del 1
ur en privatsamling

772486

2020-05-17