Cedergren oljemålning

Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning
Cedergren oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CEDERGREN (1800-tal): Skymningslandskap, signerad Cedergren, olja på duk, 21x29,5 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar

772498

2020-05-17