Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CEDERGREN (1800-tal): Skymningslandskap, signerad Cedergren, olja på duk, 21x29,5 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
772498
2020-05-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner