Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÅSA LANDSTRÖM, Kanin No. 5, skulptur, troligen vitpatinerad betong, på sockel, etikettmärkt samt undersidigt signerad, höjd ca 20.5 cm inkl sockel
Obetydligt slitage.
772501
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här