Åsa Landström Kanin No. 5 Skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅSA LANDSTRÖM, Kanin No. 5, skulptur, troligen vitpatinerad betong, på sockel, etikettmärkt samt undersidigt signerad, höjd ca 20.5 cm inkl sockel

Obetydligt slitage.

772501

2020-05-24