Ett par karmstolar
2020-05-22
772504
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOLAR, rokokostil, 1900-talets andra hälft, karm med skuren dekor, klädsel i plysch, sitthöjd ca 42 cm, bredd ca 58 cm
Bruksslitage