Ett par karmstolar

Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar
Ett par karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOLAR, rokokostil, 1900-talets andra hälft, karm med skuren dekor, klädsel i plysch, sitthöjd ca 42 cm, bredd ca 58 cm

Bruksslitage

772504

2020-05-22