Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, sent 1800-tal, gjutgods, förgylld, totalhöjd ca 62 cm
Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen
772506
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här