Patrik Karlström
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PATRIK KARLSTRÖM (född 1964): Buildings, svit med 6 objekt, signerade Patrik Karlström, screen print monterat på träfiberramar, 20x20x7 cm
PROVENIENS: Roger Björkholmen Gallery, Stockholm
772508
2020-05-17