Patrik Karlström

Patrik Karlström
Patrik Karlström
Patrik Karlström
Patrik Karlström
Patrik Karlström
Patrik Karlström

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PATRIK KARLSTRÖM (född 1964): Buildings, svit med 6 objekt, signerade Patrik Karlström, screen print monterat på träfiberramar, 20x20x7 cm

PROVENIENS: Roger Björkholmen Gallery, Stockholm

Zustandsbeschreibung

772508

2020-05-17