Atlantic herrur

Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur
Atlantic herrur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATLANTIC, herrur, stämplad 102418, 14 k guld, armband i svart skinn, längd ca 22 cm

Spricka i glaset, slitage, funktionen garanteras ej

772511

2020-05-18